מימון רכב


•    מעוניין לקנות רכב חדש? רכב משומש?
•    מחפש מימון לרכב בתנאים אטרקטיביים?

•    הלוואה מהירה ללא עלויות מיותרות ועם
פריסת תשלומים נוחה?


אין זה משנה אם מדובר ברכב חדש או משומש. כיום ניתן למצוא תוכניות מימון משתלמות הן עבור רכבים חדשים והן עבור רכבים משומשים. אצלנו תוכל לקבל מימון בתנאים הטובים ביותר, צור קשר לבדיקת זכאות און ליין.
תנאים שפשוט עושים חשק לרכוש רכב!


לקנות רכב מכל סוג

את הצורך ברכב לא קשה להסביר. כאשר יש בבעלותך רכב הרבה יותר נוח ויעיל להתנהל. רכב מאפשר לעשות סידורים, לנסוע ולחזור במהירות ממקום העבודה, לנסוע לטיולים עם המשפחה או חברים, להסיע את הילדים לחברים ועוד. אם בעבר היה קשה לאנשים להרשות לעצמם רכב, ונדרש לחסוך זמן רב עד שהיה ברשותך הסכום הדרוש לרכישת רכב, הרי שכיום אין כך הדבר. כיום ניתן למצוא בשוק ההלוואות שפע של אפשרויות מימון רכבים מכל סוג.

מימון לרכב חדש - לחץ כאן

מימון לרכב יד שניה - לחץ כאן

אפשרויות מימון מגוונות

כאמור מימון רכב הינו בעצם הלוואה לרכישת רכב. מימון רכב חדש או מימון רכב יד שניה ניתן על ידי גופים שונים. אפשר לקבל מימון רכב מהבנקים השונים, מחברות ליסינג מכוניות, מחברות האשראי ומחברות מימון חוץ בנקאי. כל גוף המספק מימון רכב מציע תנאים מעט שונים, וחשוב להשוות בין ההצעות ולבחור בהצעה המשתלמת במיוחד.

מימון רכב חדש

אין ספק שיש משהו מרגש במיוחד ברכישה של רכב חדש. רכב חדש כולל בתוכו את מלוא האביזרים והשכלולים הטכנולוגים הקיימים. אם אתה רוצה לרכוש רכב חדש, ואין בידך כרגע את הסכום הדרוש לרכישתו, תוכל לפנות ולקבל מימון רכב חדש מאחד הגופים שהוזכרו לעיל. אנו מציעים מימון רכב חדש ללא צורך בתשלום מקדמה וללא צורך בביטחונות.

מימון רכב יד שניה

אלטרנטיבה נוספת העומדת בפני מי שמעוניין לרכוש רכב, ואינו רוצה לשאת בעלות רכישת רכב חדש היא רכישת רכב יד שניה. רכב יד שניה, באם מדובר על רכב שמור, יכול לספק בדיוק את אותם הצרכים שיספק רכב חדש, רק שהוא יהיה כרוך בתשלום הרבה יותר נמוך. גם כאשר רוכשים רכב יד שניה ניתן לפנות לקורות הפיננסים השונים ולבקש בקשת מימון רכב יד שניה. מימון רכב יד שניה יאפשר לך לקבל באופן מידי רכב יד שניה ולשלם עליו בפריסת תשלומים נוחה. מימון רכב יד שניה יכול להיעשות עם תשלום מקדמה או ללא תשלום מקדמה, כפי שיסוכם עם החברה המספקת את המימון.

פריסת תשלומים בהתאמה אישית

בדומה לתחומים אחרים, בהם ניתן לרכוש מוצרים ולשלם עליהם לאחר מכן בפריסת תשלומים, גם מימון רכבים מציע הצעה דומה. כאשר נוטלים מימון רכב אפשר לקבוע מראש את גובה התשלומים החודשי, כך שיקל עליך להחזיר את ההלוואה שקיבלת. מימון רכבים אינו דורש הצגה של ביטחונות, מכיוון שהרכב משועבד לגורם שנותן את המימון עד לתום ההחזר הכספי. אנו מציעים מימון רכב בתנאים שכל לקוח יכול לעמוד בהם.

יש לך שאלה? צור עמנו קשר


צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכבמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!