מימון לרכב 100 אחוז

  • מי לא רוצה רכב חדש? או לפחות לשדרג את הרכב הקיים?
  • מעוניין לקבל מימון לרכב 100 אחוז? (ללא מקדמות)
  • הלוואה משתלמת במיוחד בתנאים אטרקטיביים?
אנו מספקים מימון לרכב 100%, בתנאים יוצאים מן הכלל. הלוואה מהירה ומשתלמת לכל סוגי הרכבים (חדשים או משומשים) בריבית נמוכה במיוחד ועם תשלום חודשי קבוע. צור קשר לבדיקת זכאות און ליין.
מימון לרכב בתנאים שלא הכרת!

איך זה עובד? לחץ כאן להסבר

מי מספק מימון מלא לרכב?

אחד האמצעים הנפוצים כיום לרכישת רכב בישראל הוא על ידי מימון התשלומים לרכב. קיימות אפשרויות מימון על ידי גופים שונים. קיימים מספר "שחקנים" הפעילים בתחום זה כמו הבנקים, חברות ליסינג, יבואני רכב וחברות מימון חיצוניות. יש הבדלים ביניהם ולכל אחד מהם יש את היתרונות ואת החסרונות שלו. 

מימון מלא לרכב

מימון לרכב חדש (100%) - פרטים נוספים
מימון לרכב יד שניה - טיפים שימושיים

מימון חלקי או מימון לרכב 100 אחוז?

כאשר שוקלים לרכוש רכב יש הרבה נושאים שצריך לבחור ולהחליט עליהם. וכמובן חלק חשוב זה שיקול המחיר והיכולות שלנו. אפשר להחליט להסתפק במועט ולוותר על החלומות או במקום זה לפנות לערוצי מימון המאפשרים לך לממש את הרצונות והשאיפות שלך. קיימות אפשרויות בחירה מתוך מסלולי המימון גדולות, החל מהשלמה קטנה של התקציב ועד למקסימום של מימון 100 אחוז לרכב. אנחנו נסייע לך לבחור בהתאם לאפשרויות העומדות בפניך מה כדאי לבחור.

אפשרויות שונות מתוך מגוון גופים מממנים

בנוסף לגובה הסכום והאם זה 100 אחוז מימון לרכב יש גופים שונים שעוסקים בכך וקיימים ביניהם הבדלים. לדוגמא, הבנקים שלהם יש היכרות מוקדמת עם הלקוח. לפעמים הם מציעים ריבית נמוכה יותר ועד מימון 100 אחוז לרכב אבל ההלוואה שלהם מעיקה על האובליגו (מסגרת האשראי בבנק). לעומת זאת גורמים המצעים מימון חוץ בנקאי מבקשים ריבית גבוהה יותר אולם אין הם מגבילים את האשראי הבנקאי וההלוואה שלהם זמינה מיידית. חברות הליסינג מציעות אף הן מימון חוץ בנקאי ובזכות הנחות שביכולתן לקבל מהיבואן על מחיר הרכב, הן נותנות הלוואות בריביות נמוכה ביותר.

עם זאת קיים החיסרון בליסינג המימוני לפיו הרכב נרשם כיד שנייה דבר המוריד מערכו. גם חברות הליסינג, שלפעמים ימנעו לתת מימון לרכב 100 אחוז , נותנות הלוואות שעשויות להתאים ללקוחות. על ידי כך שהן רוכשות את הרכב שלך בזמן לקיחת ההלוואה או גם מסכימות לרכוש את הרכב שקנית לאחר מספר שנים מתאפשרים תנאי מימון נוחים. ההחזר החודשי לא גבוה וחלק מההלוואה  מוחזר על ידי הרכב עצמו בסוף התקופה.

בשביל זה יש יועצי מימון! (שירות חינמי)

ובכן, חולם על רכב חדש ואין לך אמצעים כספיים זמינים?  אין צורך לוותר ולדחות את הרכישה. ניתן לפנות אל אחד ממגוון מסלולי המימון המוצעים. אפשרי לקבל מימון חלקי או עד מימון לרכב 100  אחוז מערכו ולשלם עליו  בתשלומים חודשיים. יועצי המימון שלנו יסייעו לך לבחור  את המסלול המתאים לך ולבחור את המימון לרכב עד 100 אחוז ובמסלולי החזר חודשי גמישים בהתאם לתקופות ולגובה ההחזר המתאימים לך.

רוצה לקבל מידע נוסף? צור עמנו קשר בכל שאלהצריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

רכב במימון מלא 100%מימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!