הלוואות חוץ בנקאיות לרכבים


•    מעוניין לקנות רכב חדש? רכב משומש?
•    רוצה לשדרג את הרכב מהיום להיום?
•    מחפש הלוואה לרכב בתנאים סופר אטרקטיביים?


כיום מרבית הרכבים החדשים בישראל נרכשים באמצעות פתרון מימון כזה או אחר (הלוואה). מדובר בהלוואה בתנאים סופר אטרקטיביים עם פריסת תשלומים נוחה במיוחד. לא תאמין כמה משתלם היום לקנות רכב!
תנאים סופר אטרקטיבייםרכב במימון מלא - מידע שכדאי להכיר


הלוואה לרכב


האם כדאי בכלל לקנות רכב חדש?

קניית רכב היא הוצאה גדולה ולא מבוטלת. המדינה מטילה שיעור מס גבוה יחסית על הרכבים החדשים וזה מתגלגל גם על שוק היד שניה. אף על פי כן, שוק הרכב הישראלי פעיל מאד וכמות הרכבים החדשים מדי שנה ממשיכה לשבור שיאים. השקל החזק והתחרות המקומית מאפשרים להוזיל מגוון דגמים ולהפוך את ההשקעה הזו למשתלמת במיוחד.

"כולם במינוס בבנק ועדיין קונים רכבים"

כנראה שזה קשור לתחרות העזה בתחום של פתרונות מימון לרכב. כיום כדי לקנות רכב ניתן לקחת הלוואה בנקאית, הלוואת יבואן, הלוואה חוץ בנקאית או כל ליווי פיננסי אחר. מגוון הפתרונות השונים מייצרים תחרות בשוק – שמוזילה את הריביות ואת עלויות המימון. אם על המינוס בחשבון הבנק משלמים ריבית מסוימת, על הלוואה לרכב אפשר לשלם חצי מהריבית הזו ואפילו רבע. הלוואה חוץ בנקאית לרכב היא כנראה ההלוואה הכי אטרקטיבית מתוך מגוון ההלוואות הקיימות בשוק.

הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים

לרוב, הלוואות חוץ בנקאיות לרכבים ניתנות ללא צורך בערבים. אין צורך בערבים, שכן במסגרת מימון חיצוני לרכב, שמים שיעבוד על הרכב, אשר משמש כבטוחה להלוואה. מעבר לכך, גופי מימון חיצוניים מנהלים סיכונים באמצעות מודלים חכמים המביאים בחשבון את כל המרכיבים אשר משפיעים על יכולת ההחזר של הלקוח. מי שצפוי להחזיר את ההלוואה, יקבל אותה. מי שלא צפוי להחזיר את ההלוואה, לא יקבל את ההלוואה.

ישנן הטבות שכדאי לנצל

מעת לעת, יש בשוק הרכב מבצעים והנחות שרצוי מאד לנצל. למשל הטבות מס לכל מי שרוכש רכב היברידי. מדובר בהוזלה דרמטית שמאפשרת לשדרג את דגם הרכב ולהוזיל את המחיר הסופי. קבוצות אוכלוסין כמו מורים, סטודנטים ועובדי מדינה זכאים בד"כ לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים מועדפים.

לא תמיד צריך לשעבד את הרכב

לקוחות רבים נרתעים מהתחום של מימון לרכב בשל השעבוד על הרכב. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ברוב המקרים ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית לרכב עד 50,000 ₪ ללא כל שעבוד. זה רלוונטי גם עבור רכישת רכבים חדשים וגם עבור רכישת רכבים יד שניה. זה בעצם הופך את המימון לרכבים משומשים להרבה יותר אטרקטיבי. נהנים מכל העולמות.

גם למוגבלים

הלוואות חוץ בנקאיות לרכבים, מאושרות במקרים רבים גם למוגבלים בחשבון. עצם השעבוד על הרכב, מאפשר להקטין את הסיכון של ההלוואה, וכך להנגיש אותה עבור אוכלוסייה שהבנק כבר לא מאפשר לה לקבל אשראי חדש. ניתן לבצע בדיקת זכאות מהירה עם צוות המומחים שלנו. הייעוץ הראשוני הוא חינם וללא כל עלות.

ייעוץ ראשוני חינם – התקשר עכשיו

צוות המומחים שלנו מספק ייעוץ ראשוני חינם בכל שאלה ובכל נושא. חשוב להבין כי בשוק קיים מגוון אדיר של הלוואות חוץ בנקאיות לרכבים. יש הלוואות ארוכות, קצרות, עם שיעבוד, ללא שיעבוד, דרך היבואן, הלוואות בצ'קים ועוד. התקשר עכשיו לבדיקת זכאות מהירה, בה נפרוס בפניך מגוון הצעות מיידיות לרכישת רכב.


יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר עכשיו


צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכב יד שניהמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!