הלוואות לרכבים


•    מעוניין לרכוש רכב חדש? רכב יד שניה?
•    מחפש תנאי מימון נוחים במיוחד?
•    ריבית אפסית ופריסת תשלומים
משתלמת?


אנו מספקים הלוואות לרכישת רכבים מכל הסוגים, חדשים או יד שניה. מימון מהיר בתנאים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד, עם פריסת תשלומים נוחה. אף פעם לא היה קל כל כך לקנות רכב בישראל.
תנאים שלא תמצא במקום אחר!רכב במימון מלא 100% - איך זה עובד?


הצורך ברכב

אין ממש צורך להסביר מדוע אנשים מעדיפים להיות בעלי רכב פרטי. כיום קל יותר ונוח יותר להתנייד ממקום למקום באמצעות רכב. בעלות על רכב פרטי מאפשרת להגיע לעבודה, לאסוף את הילדים, לנסוע לסידורים, למקומות בילוי, לטייל ברחבי הארץ וכדומה. בעלות על רכב פרטי פשוט הופכת את החיים לקלים ונוחים יותר. יחד עם זאת, לא לכל האנשים יש בידם ברגע נתון את יכולת המימון לרכב ולכן אנשים רבים פונים אל הגופים הפיננסים השונים בבקשה לקבל הלוואות לרכבים.

הלוואה לרכבים מסוגים שונים

בין אם בחרת לרכוש רכב פרטי חדש ובין אם רכב יד שניה, הרי שתוכל לפנות לכמה מקורות מימון לצורך קבלת הלוואות לרכבים. הן הלוואות לרכבים חדשים והן הלוואות לרכבי יד שניה ניתנות בתנאים סופר משתלמים. חשוב להבין מה היתרונות והחסרונות של כל מקור מימון, ולבחור בהלוואה שתתאים בדיוק לצרכים וליכולת ההחזר שלך.

הלוואה מהבנק

אחת האפשרויות העומדות בפניך כאשר אתה רוצה לרכוש רכב היא פניה אל הבנק ובקשה לקבל הצעה לצורך הלוואות לרכבים. הלוואות אלו ניתנות בסכומים של עד שווי הרכב כולו, וכך יכול כל אחד לבחור באם לקחת הלוואה בסך כל שווי הנכס או לקחת הלוואה בסכום נמוך מכך. הבנק נעתר ללווה אשר עומד בתנאים המוגדרים על ידו, על פי מסגרת האשראי שלו ועל פי הצגת ערבים וביטחונות.

הלוואה מכרטיס אשראי

הלוואות לרכבים חדשים ויד שניה ניתנות גם על ידי חברות האשראי. חברות האשראי מספקות הלוואה שהיא מחוץ למסגרת הבנקאית, ולרוב תעמוד הלוואה זו בסך של עד 30,000 שקלים.

הלוואות מגופי מימון חוץ בנקאיים

הלוואות לרכבים חדשים ולרכבי יד שניה ממקור גם הוא חוץ בנקאי. לרוב הלוואות אלו ניתנות ללא צורך בהצגת ערבים, אך בהחלט נבחנת היכולת לעמוד בתנאי ההלוואה. הלוואות לרכבים הניתנות מחברות מימון, בתי הלוואות או חברות ביטוח יהיו הלוואות בסכומים של עד מלוא השווי לרכישת הרכב.

כל מקרה לגופו

על מנת לקבל הלוואה לרכישת רכב חדש או הלוואה לרכישת רכב יד שניה יש צורך לפנות אל הגופים השונים ולבקש הצעה. אותם גופים פיננסים בנקאיים או חוץ בנקאיים בוחנים כל מקרה לגופו, ומחליטים באם לספק את ההלוואה ובאם לאו. כל גוף יציע לךם הלוואה בתנאים שונים מגוף אחר, ולכן חשוב לשבת ולהשוות בצורה נכונה בין ההלוואות על מנת לבחור בהלוואה המתאימה ביותר לצרכים וליכולת ההחזר.

יש לך שאלה? צור קשר לבדיקת זכאות און ליין


       
        
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!

         ✔ מימון לרכב חדש / יד שניה
         ✔ תנאים סופר אטרקטיביים
         ✔ בדיקת זכאות מהירה
         ✔ עד 100% מימון!


צור קשר עכשיו
 ונחזור אליך תוך 5 דקות!
מימון לרכב - צור קשר

הלוואה לרכב