הלוואה לרכישת רכב


•    מעוניין לרכוש רכב חדש? רכב יד שניה?
•    מחפש הלוואה
משתלמת במיוחד?
•    הלוואה בריבית נמוכה במיוחד עם פריסת תשלומים נוחה?


זה בכלל לא משנה אם תכננת לרכוש רכב חדש או משומש. היום ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב (מכל סוג) בתנאים סופר אטרקטיביים. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות מימון באישור מהיר. צור עמנו קשר לבדיקת זכאות און ליין.
התנאים הכי טובים שתמצא בשוק!


כיום זה כבר לא כל כך מסובך

בעבר רכב היווה חלום רחוק עבור אנשים רבים. רק בעלי הממון יכלו להרשות לעצמם לקנות רכב, ואילו יתר האנשים היו נאלצים להסתדר באמצעות פתרונות תחבורה אחרים. אם פעם היה צורך לחסוך זמן רב כסף עבור רכישת רכב הרי שכיום קיימים שפע של פתרונות מימון שיכולים לסייע לכל אחד לרכוש באופן מידי את הרכב שעליו הוא חולם.

מימון לרכב חדש (עד 100%) - לחץ כאן למידע נוסף

מימון לרכב יד שניה - לחץ כאן

מי מציע הלוואות לרכישת רכב?

הלוואות לרכישת רכב ניתנות על ידי מספר גופים, ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. הגוף הראשון שמספק הלוואה לרכישת רכב הוא הבנקים. על מנת לקבל הלוואה מהבנק לצורך רכישת רכב יש לעמוד בקריטריונים שמגדיר הבנק. חשוב לשים לה כי הלוואה מהבנק משפיעה על מסגרת האשראי, ועשויה לגרום לכך שהיא תחסם. גוף שני שמספק הלוואה לצורך רכישה של רכב הינן חברות חוץ בנקאיות.

חברות אלו, אשר פועלות באישור משרד האוצר מציעות גם הן מספר מסלולי הלוואה לצורך רכישת רכב. גוף שלילי שמספק מימון לקניית רכב הן יבואני הרכב. חשוב לבחון את אטרקטיביות ההצעות שניתנות על ידן, ולבחור רק בהצעה אטרקטיבית. גוף נוסף המציע מימון הינו מגרשי מכירה, חברות השכרת רכב או חברות ליסינג. חשוב לזכור כי לעיתים קשה יותר למכור רכב אשר נרכש דרך חברת ליסינג או השכרה.

כיצד לבחור הלוואה לרכישת רכב?

כאמור יש גופים שונים המציעים הלוואות לרכישת רכב. לפני שבוחרים מאין לקחת את ההלוואה יש לבדוק היטב את התנאים המוצעים. ראשית יש לבדוק מה הסכום שיש צורך להחזיר ברמה החודשית, ולוודא כי תוכלו לעמוד בו. יש לבדוק מה מרכיב את התשלום החודשי, האם מדובר על סכום קבוע או משתנה. כמו כן יש לבודק מה גובה הריבית שיש לשלם על ההלוואה. חשוב לדעת כי בהחלט יש מקום לבצע משא ומתן על תנאי ההלוואה, על מנת לשפר את התנאים. יש לבדוק מה המשמעות של אי יכול החזרת ההלוואה במועד המוסכם, מה העלויות שילוו לנושא.

רכב רוכשים בהתאם לצרכים שלך ועל פי יכולתך הכלכלית

הלוואה לצורך רכישת רכב אמנם ניתנת לרוב בתנאים נוחים, אך גם היא הלוואה שיש להחזיר בסופו של דבר. לפני שאתה מתחייב על הלוואות לרכישת רכב יש לבדוק היטב את היכולת להחזיר את ההלוואה. מוטב לחשוב היטב איזה רכב ישמש אתכם באופן הטוב ביותר, ולא בהכרח לרכוש את הרכב המפואר ביותר שקיים. ככול שגובה ההלוואה גדול יותר, כך מן הסתם קשה יותר לממנו.

יש לך שאלה? רוצה לקבל הצעה משתלמת? צור קשר עכשיו


       
        
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!

         ✔ מימון לרכב חדש / יד שניה
         ✔ תנאים סופר אטרקטיביים
         ✔ בדיקת זכאות מהירה
         ✔ עד 100% מימון!


צור קשר עכשיו
 ונחזור אליך תוך 5 דקות!
מימון לרכב - צור קשר

הלוואה לרכב